Search
sobota 22 Wrzesień 2018
  • :
  • :

Dzień Mamy i Taty

19540W środę 25 maja, uczniowie z klas zerowych A i B z mszczonowskiej Szkoły Podstawowej uczciły dzień Mamy i Taty. Pod czujnym okiem swoich wychowawczyń Barbary Oracz oraz Małgorzaty Malowaniec dzieci wystąpiły na deskach Mszczonowskiego Ośrodka Kultury dając wspaniały występ artystyczny.
Licznie zgormadzeni w tym dniu rodzice wysłuchali różnorodnych wierszyków, rymowanek, piosenek, a także obejrzeli popisy artystyczne i taneczne swoich dzieci.
W wystąpieniach dzieci podkreślały dobroć, opiekę, ciepło i ogromną miłość do swoich rodziców. Występ maluchów wzbudził jak zwykle wiele pozytywnych emocji zarówno wśród zaproszonych mam, tatusiów i gości, jak i wśród samych małych uczestników, którzy za swe występy zebrali mnóstwo oklasków.
Po zakończonym występie, dzieci złożyły rodzicom życzenia i wręczyły im własnoręcznie wykonane w szkole laurki oraz niespodzianki, w tym krawat wyklejany z kolorowego papieru w serduszka dla taty, zaś dla mamy serduszko z czerwonej masy solnej.
Na zakończenie wykonane zostało pamiątkowe zdjęcie wszystkich dzieci i ich rodziców.
Dalsza część świętowania dnia Mamy i Taty upłynęła na spotkaniu w sali klubowej MOK-u, gdzie na wszystkich gości czekał słodki poczęstunek (sernik na zimno), wykonany poprzedniego dnia przez dzieci w czasie zajęć pod nadzorem wychowawczyń.

ŁN

19540 19541 19544