Search
niedziela 15 Lipiec 2018
  • :
  • :

Ruszyły mszczonowskie przygotowania do Finału WOŚP

27 października ruszyły działania mszczonowskiego Sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Kolejny Finał przed nami, a co z tym nieodłącznie związane – kolejne wyzwania dla instruktorów Hufca ZHP Mszczonów. Odbyło się już pierwsze spotkanie Sztabu, podczas którego został stworzony zarys imprez i wszystkich wydarzeń powiązanych z 26 Finałem WOŚP. Każdy z członków dostał ogrom zadań na najbliższe 2 miesiące, których wykonanie jest niezbędne do dalszego funkcjonowania mszczonowskiego Sztabu.

Naszym wielkim sukcesem jest to, że z roku na rok dołączają do nas nowi członkowie, którzy mają świeże pomysły i nowy punkt widzenia na organizację wydarzeń. Przed nami najważniejsze zadanie – rejestracja wolontariuszy, która rusza już 1 listopada. Mszczonowskiemu sztabowi przydzielono 80 wolontariuszy. Jak wiadomo, to oni odgrywają kluczową rolę w tej karuzeli. W tym roku dla usprawnienia działań Sztabu i zmniejszenia nakładu pracy, wystartowała platforma internetowa dla przyszłych wolontariuszy (wolontariusze.wosp.org.pl), na której można wyrazić chęć kwestowania dla naszego sztabu bez zbędnego ,,wychodzenia z domu”. Oczywiście, jeżeli nie posiadacie Państwo dostępu do internetu bądź komputera, to Gminne Centrum Informacji w Mszczonowie przygotowało dla Was możliwość skorzystania z komputerów oraz oferuje pomoc dotyczącą internetowej rejestracji. Przed nami miesiące intensywnej pracy, a efekty zobaczymy już 14 stycznia.

Przypominamy, że cały czas istnieje możliwość wsparcia naszych działań. Zachęcamy do kontaktu z Szefem Sztabu Damianem Sołtykiem (695 814 307)

Sztab WOŚP Mszczonów