niedziela 22 Lipiec 2018
  • :
  • :

Kolejna wygrana Msczonowianki

zima-e1363703307811Środowy mecz kontrolny z Widokiem Skierniewice zakończył się zwycięstwem Mszczonowianki 4-0 (3-0). Dwie bramki dla Mszczonownianki strzelił Kamil Łojszczyk. Po jednym golu dołożyli Bartłomiej Nowak i Mateusz Białek. Sparing został rozegrany na stadionie OSiR w Łowiczu. Organizatorzy spotkania w Łowiczu przyzwoicie wywiązali się ze swojego zadania. Biorąc pod uwagę warunki ostatnio panujące w Polsce, boisko było naprawdę dobrze przygotowane. Niska temperatura i porywisty wiatr miały znaczący wpływ na tak małą frekwencję widzów na stadionie. W Łowiczu zmagania Mszczonowianki i Widoku obserwowali jedynie niestrudzeni pasjonaci futbolu.  Sam trener Rafał Dopierała mówi:  Mecz spełnił swoje zadanie i mimo mroźnego powietrza piłkarze zagrali z pełnym zaangażowaniem i determinacją. Bramki padły po ładnych akcjach zespołowych.

Skład Mszczonowianki: (I połowa): Kwiatkowski – Darnowski, Cackowski, Skórzyński, Mitrowski, Łopata, Bogołębski, Maranowski, Nowak, Łojszczyk, Dobski.    (II połowa) Kwiatkowski – Kustosz, Skórzyński, Nawrocki, Oroń, Dąbrowski, Ciesielski, Miller, Migdał, Białek, Dębowski.