• :
  • :

6 MECZ Z RZĘDU BEZ PORAŻKI!

3 PUNKTY ZOSTAŁY WE MSZCZONOWIE!
Podopieczne Trenera Sławomira Domańskiego znów pokazały, że ciężka praca daje rezultaty! TO JEST 6 MECZ Z RZĘDU BEZ PORAŻKI!

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 15:30. Dziewczyny skupione i zmotywowane wyszły na boisko. Po pierwszym gwizdku Mszczonowianki ruszyły do ataku. Pierwszego gola dla Mszczonowa strzeliła Paulina Wołczyńska, która po prostopadłym podaniu od Magdaleny Czarneckiej zgarnęła piłkę i pięknym strzałem umieściła ją w bramce. Drugą bramkę znów zdobyła nasza niezawodna napastniczka Paulina Wołczyńska po idealnym dograniu Martyny Kosowskiej! Dominacja Mszczonowianek na boisku nie spadała, a wręcz rosła w siłę. Brakowało nam jednak szczęścia i skuteczności. Utrzymywanie się przy piłce oraz chęć podwyższenia wyniku spowodowały, że gra nabierała z każdą minutą coraz większych obrotów. Na przerwę schodziłyśmy z wynikiem 2:0 i podniesionymi głowami.
W drugiej połowie nie zwalniały tempa! Było mnóstwo strzałów oraz sytuacji, co spowodowalło, że w polu karnym, została sfaulowana Paulina Wołczyńska. Sędzia podyktował 11. Do rzutu karnego podeszła nasza obrończyni: Emilia Wiesion, która pewnie umieściła piłkę w siatce. Niedługo później podyktowowana została kolejna 11. Znów Paulina Wołczyńska została sfaulowana w polu karnym. Do wykonania podeszła Emilia Wiesion, ale niestety, piłka obiła się o słupek.
Nie należy również zapomnieć o idealnej grze naszej bramkarki Oli Zgórzak, która popisała się znakomitymi interwencjami!

Kartki: 2x Wiesion (skutkiem była czerwona kartka), Leśniewska, Kozłowska

KS Mszczonowianka 3-0 Kurpik Kadzidło

SKŁAD: Zgórzak, Leśniewska, Wiesion, Kosowska, Motylińska, Grabowska (Drozdowska), Kozłowska, Czarnecka (Bodecka), Choła (Narożna), Wołczyńska, Soszka