sobota 22 Wrzesień 2018
  • :
  • :

Cenne punkty na własnym boisku

1306Mszczonowianka wykorzystała atut własnego boiska i wygrała 4-2 ze Zwolenianką Zwoleń. Mszczonowianka pierwszą połowę przespała. Mimo kilku dobrych sytuacji do zdobycia gola przez podopiecznych trenera Feliksiaka to goście schodzili na przerwę z wynikiem 1-2 dającym im cenne 3pkt. Jedynego gola dla Mszczonowianki w pierwszej połowie zdobył Cackowski. Ten sam zawodnik doprowadza do remisu chwile po rozpoczęciu drugiej połowy. Po bardzo dobrym dośrodkowaniu w pole karne z rzutu wolnego nie daje bramkarzowi gości szans i piłkę głową umieszcza w siatce. Mszczonowianka nie przestawała atakować. Gola dającego prowadzenie gospodarze zdobywają w końcówce spotkania. Dokładne dośrodkowanie ze skrzydła Siwirskiego wykorzystuje Bal i mamy 3-2. W 89 minucie wynik na 4-2 ustala Łojszczyk.