sobota 22 Wrzesień 2018
  • :
  • :

Hutnik pokonuje Mszczonowiankę !

1303Hutnik Warszawa wygrał u siebie z Mszczonowianką Mszczonów 2:1, w meczu 10. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy południowej.

Pierwszą bramkę zdobył klub z Mszczonowa. W 22. minucie po rzucie rożnym futbolówka trafiła na przedpole, skąd z około 20 metrów Pakos oddał strzał, którego nie zdołał obronić bramkarz gospodarzy.

Osiem minut później Mszczonowianka stworzyła sobie kolejną okazję, lecz strzał z 10 metrów był zbyt słaby żeby pokonać golkipera gospodarzy.

Dwie minuty później nastąpiło wyrównanie. Zawodnik Hutnika wpadł w pole karne, mijając czterech zawodników Mszczonowianki, i zagrał na środek do niepilnowanego kolegi, który z kilku metrów umieścił futbolówkę w bramce.

Tuż przed przerwą z 20 metrów kolejny raz zaatakował Hutnik.Po dobrym strzale gospodarzy Kwiatkowski zdołał odbić piłkę, a obrońcy wykopali futbolówkę na aut.

W ostatniej minucie pierwszej połowy gospodarze mieli szanse wyjść na prowadzenie, ładny strzał z wolnego golkiper Mszczonowianki sparował piłkę na róg.

Kilka minut po rozpoczęciu drugiej części gry groźnie z wolnego, z około 20 metrów, strzelał zawodnik Mszczonowianki. Uderzył w krótki róg, jednak bramkarz gospodarzy wykazał się refleksem i wybił piłkę na rożny.

W 60. minucie obrona Mszczonowianki straciła futbolówkę po złym podaniu i sam na sam wyszedł zawodnik Hutnika, ale zwycięsko z tego pojedynku wyszedł bramkarz.

Hutnik coraz częściej zagrażał bramce Kwiatkowskiego.

W 86. minucie Hutnik przeprowadził bardzo groźną akcję prawą stroną boiska, po której zawodnik Hutnika wyszedł sam na sam z Kwiatkowskim.Zawodnik Hutnika mijając bramkarza Mszczonowianki został przez niego sfaulowany. Sędzi odgwizdał jedenastkę którą pewnie gospodarze zamienili na gola.
Jeszcze w ostatnich sekundach Mszczonowianka atakowała ze stałych fragmentów gry. Bramkarz Mszczonowianki był bliski zdobycia gola głową, ale golkiper gospodarzy odbił strzał i obrońcy wybili piłkę.

Hutnik Warszawa – Mszczonowianka Mszczonów 2:1 (1:1)