sobota 22 Wrzesień 2018
  • :
  • :

Mszczonowianka dalej w grze o awans

2783Piłkarze Mszczonowianki wygrali z UKS Łady 0-2 i pozostali w grze o awans do III ligi. Podopieczni Rafała Smalca wynik otworzyli na początku drugiej połowy w 49min. po strzale Gregorowicza. Dziesięć minut później po strzale Ziemnickiego było już 0-2. Do końca spotkania Mszczonowianka kontrolowała wynik.

Mszczonowianka:M. Czarnecki – Pastewka, Cackowski, Marciniak, Ziemnicki – Pociech, Przemysław Jakóbiak, Rakoczy, Skórzyński, Paweł Jakóbiak – Gregorowicz (75′ Pomianowski, 80′ Buszta)

Swój mecz wygrała również Victoria Sulejówek, która pokonała Mazur Karczew 4-0.

Do końca zostały już tylko cztery kolejki i wszystko wskazuje że to właśnie Mszczonowianka albo Victoria zagra o awans do III ligi.

Już 1 czerwca o godzinie 18:00 piłkarze Mszczonowianki podejmą na własnym stadionie Znicz II Pruszków. Victoria zagra na wyjeździe z Olimpią Warszawa.