Mszczonowianka traci pozycję lidera

616Bezbramkowym remisem zakończył się wyjazdowy mecz Mszczonowianki z Oskarem Przysucha. Nowym liderem IV ligi została Pogoń II Siedlce.
Wynik remisowy należy uznać za sprawiedliwy, choć do przerwy to gospodarze mieli więcej z gry. Mszczonowianka przebudziła się dopiero w II połowie, ale stworzonych sytuacji nie potrafiła niestety zamienić na bramki. Podział punktów z Oskarem oznacza niestety, że podopieczni Rafała Dopierały stracili pozycję lidera IV ligi na rzecz Pogoni II Siedlce, która w meczu na szczycie pokonała na wyjeździe Ożarowiankę 1:0.
W najbliższą sobotę, 31 maja, o godzinie 14.30 Mszczonowianka podejmować będzie „czerwoną latarnię” rozgrywek PKS Radość.
Oskar Przysucha – Mszczonowianka 0:0
Mszczonowianka: Kwiatkowski – Nawrocki, Cackowski, Pastewka, Darnowski, Łopata, Bogołębski, Ciesielski, Nowak (72′ Siwirski), Białek, Łojszczyk (72′ Skórzyński).

Źródło: mszczonowianka.pl  foto: Dominik Majewski mad-studio.pl