niedziela 22 Lipiec 2018
  • :
  • :

Mszczonowianka wygrywa pierwszy sparing 1-0 z MKS Kutno

Kutno-stadionPierwsza gra kontrolna z MKS Kutno wiceliderem tabeli trzecioligowców zakończyła się skromnym zwycięstwem mszczonowianki 1-0 (0-0). Bramkę zdobył w 70 min Łojszczyk.  Mecz rozegrany mimo trudnych warunków na dobrze przygotowanym boisku w Łowiczu. Spotkanie było bardzo wyrównane a wynik tej gry kontrolnej nie ma żadnego znaczenia. Stworzyliśmy więcej stuprocentowych sytuacji i szkoda że zabrakło skuteczności pod bramką rywali. Pojawiło się dwóch nowych piłkarzy w naszym zespole tj.Maranowski ( ostatnio KS.Nadarzyn ) oraz Nowak ( Pogoń Grodzisk Maz.). Decyzja co do pozostania ich w Mszczonowiance zapadnie w nadchodzącym tygodniu. W sparingu zagrało również dwóch naszych obiecujących wychowanków z drużyny juniorów tj.Dąbrowski Patryk i Kustosz Marcin.

Skład zespołu w pierwszej połowie :Kwiatkowski – Oroń, Nawrocki, Cackowski, Darnowski – Skórzyński, Bogołębski, Maranowski, Łopata, Nowak – Dębski. Skład po przerwie Kwiatkowski- Kustosz M., Cackowski, Nawrocki, Darnowski-Bogołębski, Miller, Ciesielski, Dąbrowski – Białek, Łojszczyk.