• :
  • :

Weekend pełen skrajności.

Słabe spotkanie w sobotę z MMKS Mińsk Mazowiecki było złym początkiem
dobrego. W kolejnym spotkaniu IV ligi we własnej hali nie potrafiliśmy wejść w mecz od jego początku. Ospałość, brak koncentracji i chaos w poczynaniach na boisku trwał przez pierwsze dwa sety. Kolejne partie to już gra na naszym
poziomie. Pewność siebie, waleczność i dyktowanie warunków rywalizacji.
Szkoda tylko, że gdy mecz się wyrównał zabrakło nam trochę szczęścia i w czwartym secie przegraliśmy 30:32 i był to koniec rywalizacji.
Ostatecznie 1;3 (10:25, 18:25, 25:17, 30:32 )
Zespół wystąpił w składzie: Tomasz Malewski © (14 pkt), Damian Sieczkowski (14 pkt), Damian Szachowicz (9 pkt), Mateusz Boczkowski (8 pkt), Dawid Baka (5 pkt), Michał Gmurek (3 pkt), Łukasz Jasiński (2 pkt), Jakub Sobolewski (1 pkt), Mateusz Antoszewski, Michał Szymański, Daniel Czarnecki i Kamil Ziółkowski.
Całkowitą odmianę przyniósł następny dzień. W niedzielę 18 lutego wzięliśmy udział w Charytatywnym Turnieju Siatkówki w Żyrardowie. Po całym dniu rywalizacji z zespołami z całej Polski mogliśmy wznieść
w górę puchar za zajęcie I miejsca.
Wyniki naszego zespołu:
• Rywalizacja grupowa – II miejsce
• Ćwierćfinał – wygrana 2 ; 0
• Półfinał – wygrana 2 ; 0
• Finał – wygrana 2 ; 1 ( z ŻSS LEN Żyrardów)
Tomek Malewski – najlepszy atakujący Turnieju
Mateusz Boczkowski – najlepszy blokujący Turnieju.

Turniej pokazał całkowicie odmienne oblicze zespołu. Teraz tylko
utrzymać tą tendencję. Brawo zawodnicy, brawo drużyna, brawo MY. Zespół wystąpił w składzie: Tomasz Malewski ©, Łukasz Jasiński, Tomasz Antoniak, Konrad Malinowski, Jakub Sobolewski, Bartek Walendzik,Dawid Baka, Damian Sieczkowski, Mateusz Boczkowski, Mateusz
Antoszewski, Michał Szymański, Daniel Czarnecki i Kamil Ziółkowski.

Zdjęcia: Ania Franczyk