Aktualności

Dla Babci i Dziadka

13361W środę 29 stycznia uczniowie klas zerowych z mszczonowskiej podstawówki z okazji dnia babci i dziadka przygotowali niecodzienny, wzruszający występ.
Program artystyczny przygotowany został na sali widowiskowej Mszczonowskiego Ośrodka Kultury, która w tym dniu szczelnie wypełniła się zaproszonymi specjalnie na tę okazję seniorami.
Dzieci chciały podziękować swoim babciom i dziadkom za miłość, opiekę i wsparcie, którymi na co dzień są darzone. Któż bowiem jak nie dziadkowie rozpieszczają swoje wnuczęta oraz są dla nich ostoją niewyczerpanej wręcz cierpliwości.
W ramach występu uczniowie przygotowali krótki program artystyczny wypełniony piosenkami, wierszykami i zabawnymi rymowankami.
Jak przystało na młodych artystów byli oni nieco onieśmieleni dużą sceną i liczną publicznością. Jednak dzięki brawom babć i dziadków wnuczęta nabrali pewności siebie i zapomnieli o towarzyszącym im stresie.
Na zakończenie części artystycznej zerówkowicze wręczyli swoim babciom i dziadkom własnoręcznie przygotowane laurki, a następnie wspólnie udali się na słodki poczęstunek, który był dodatkową okazją dla wszystkich do wspólnego, radosnego świętowania.

 

Źródło: www.mszczonów.pl