Aktualności

Cyrk Zalewski we Mszczonowie – Wygraj bilety !!!

Cyrk_zalewski_jelenia_gora
Cyrk Zalewski
, jeden z najbardziej znanych cyrków w Polsce, w piątek 7.11. zawita do Mszczonowa. Widowisko będzie miało miejsce przy ul. Warszawskiej. Początek o godz. 17:30. Na arenie zobaczymy kilkunastu artystów oraz grupy akrobatyczne z Polski i z zagranicy .

Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym czeka na Państwa 3 darmowe zaprosznia na to widowisko (jedna osoba dorosła+ dziecko do 10-ciu lat).

W trakcie pokazu zobaczymy m.in.:

Versace – występujący na  międzynarodowych cyrkowych arenach. Będzie rozśmieszał i  zabawiał naszą wspaniałą publiczność.

Kula Śmierci – motory Dioriosprosto z Brazylii – kaskaderzy na motorach w kuli śmierci. Będą oni wykonywać ewolucję na motorach wewnątrz wielkiej metalowej kuli .Tego nie da się opisać, to trzeba zobaczyć. Pokaz dla ludzi o mocnych nerwach!

Laser manwielki i przepiękny pokaz laserowy Kamila Zalewskiego.

Pick pocket -iluzjonista kieszonkowiec- Rafał Walusz- po raz pierwszy w Polsce.

Podniebny rowerNietypowy pokaz jazdy na rowerze w podniebnej przestrzeni.

Aneta Zalewska – konferansjerka – trafiła do cyrku jako asystentka iluzjonisty Kamila Zalewskiego(syna dyrekcji cyrku). Od dwóch lat są szczęśliwym małżeństwem połączonym przez miłość do cyrku.

Reki – Gimnastyka na drążkachniesamowity pokaz akrobatyczny czterech chłopaków z Białorusi. Grupa Zuk.

Co zrobić, aby zdobyć bilety na to niezwykłe show?

 1.Polubić nasz profil na facebooku: http://www.facebook.com/mszczonow24h

 2. Odpowiedzieć  na pytanie:  ,,W którym roku powstał Cyrk Zalewski?,,  i przesłać odpowiedź na adres despe07@interia.pl  ze swoim imieniem i nazwiskiem.

  Wyniki losowania podamy w piątek koło południa.

 

kularowerversaceversace 1GIL_6438