Aktualności

WYGRAJ 2-GODZINNĄ WEJŚCIÓWKĘ NA KOMPLEKS BASENÓW TERMALNYCH

logo%20TermyTermy Mszczonów to Kompleks zespołu obiektów z wykorzystaniem źródeł termalnych. Powstał w 2008r. i od tego czasu jego oferta jest systematycznie rozwijana i powiększana w wyniku czego powstał produkt turystyczny pod nazwą „Weekend z Termami Mszczonów”, obejmujący oprócz basenów także trasy rowerowe i piesze/nordic walking oraz bezpłatną wypożyczalnię sprzętu sportowego (rowery i kije do nordic walking). W ostatnim czasie w ramach powiększenia produktu zostały wytyczone dwie trasy do narciarstwa biegowego zlokalizowane w pobliżu stawów Św. Anny. Jeśli pogoda będzie sprzyjająca w styczniu 2015r. zostaną one udostępnione  klientom wraz ze specjalistycznym sprzętem. Już dziś serdecznie zapraszamy!

Aby wziąść udział konkursie należy:

1.Polubić nasz profil na facebooku: http://www.facebook.com/mszczonow24h

2.Udostępnić konkurs

3.Odpowiedzieć prawidłowo na pytanie:  ,,Jak nazywa się najdłuższy szlak rowerowy mający długość 46km powstały w ramach formuły „Weekend z Termami Mszczonów”?,  

Odpowiedź należy przesłać na adres: despe07@interia.pl wraz z imieniem i nazwiskiem do dnia 20.12.2014r.

Spośród prawidłowo nadesłanych odpowiedzi zostaną rozlosowane 2 dwugodzinne wejściówki na Kompleks Basenów Termalnych do wykorzystania w okresie od 22.12.2014r. do 28.02.2015r.

Zapraszamy do polubienia naszego profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/TermyMszczonow

W zimie również warto wybrać się na Termy Mszczonów, by pojeździć na łyżwach na zadaszonym lodowisku, zrelaksować się w saunie lub skorzystać z basenu całorocznego.

521897_hokey_3411

 

 

 

KONKURS ZAKOŃCZONY !!!  Zwycięzcy :  Wiśniewska Paulina i Stan Barbara.