Uncategorized

Olimpijczyk nie zwalnia!!! Kolejna wygrana

10726566_704795886264898_1990757715_nKolejne zwycięstwo w walce o III Ligę odnieśli nasi siatkarze w piątek 16. 01. 2015. Tym razem do Mszczonowa przyjechał KS Siatkarz Ząbki II. Mimo, że w pierwszej rundzie pokonaliśmy rywala 3 ; 0 to przekonaliśmy się, że w siatkówce nie ma dwóch takich samych meczy. Początek zapowiadał, że pewnie uda się zwyciężyć po raz drugi. Rywal tylko na początku seta postraszył skutecznością, ale wraz z jego rozwojem musiał uznać naszą przewagę ( 25:17). Druga partia była bardziej wyrównana ale to my postawiliśmy kropkę nad „ i” wygrywając 26:24. W trzecim secie przeciwnik postawił wszystko na jedną kartę i to mu się  opłacało. Po dwóch kolejnych partiach stan się wyrównał 2 ; 2. Dodać trzeba, że niemały udział w tym miał sędzia, który nie poradził sobie z opanowaniem emocji i swoimi decyzjami wprowadził bardzo dużą nerwowość w obydwu drużynach.