Uncategorized

Duże zmiany w kadrze Mszczonowianki

1493Po meczu z Pogonią odbyło się spotkanie drużyny z zarządem klubu, podczas którego zaprezentowano nowych zawodników Mszczonowianki.

Sobotni sparing był okazją do spotkania działaczy klubu (z nowym prezesem KS Mszczonowianka Zdzisławem Banasiakiem na czele) z drużyną. Podczas spotkania zaprezentowano również nowych graczy, którzy w rundzie wiosennej reprezentować będą barwy Mszczonowianki – Pawła i Przemysława Jakóbiaków (obaj ostatnio reprezentowali Pilicę Białobrzegi), Patryka Czarneckiego (wychowanek Mszczonowianki, ostatnio AP OSiR Żyrardów), Bartłomieja Czarneckiego (ostatnio Pogoń Grodzisk Mazowiecki) oraz nowego trenera Dariusza Cackowskiego, którego jednak nie trzeba kibicom przedstawiać, bowiem od kilku lat związany był już z Mszczonowianką jako zawodnik. Zresztą nominacja na stanowisko trenera nie oznacza, że D. Cackowski zawiesza piłkarskie buty na kołku, bowiem wszyscy liczą, że swoim doświadczeniem jest także w stanie pomóc drużynie na boisku i będzie pełnił rolę grającego trenera.

Drużynie przedstawił się także nowo wybrany prezes Mszczonowianki Zdzisław Banasiak dla którego tak naprawdę jest to powrót na „stare śmieci”, bowiem był już prezesem klubu w latach 90-tych ubiegłego wieku.

1493 1494 1489 1490 1491 1492