Sport, Uncategorized

Mszczonowianka wygrywa z Konstancinem

d211Piłkarze Mszczonowianki wygrali na własnym stadionie z KS Konstancin 3-1. Faworytem spotkania oczywiście gospodarze. Mszczonowianka od samego początku kontrolowała mecz, ale na gola otwierającego spotkanie czekaliśmy do 40min. a  strzelcem został Gołka Łukasz. Druga połowa rozpoczęła się dla Mszczonowianki. W 58min. po faulu bramkarza na piłkarzu Mszczonowianki sędzia wyciąga czerwoną kartkę i odsyła golkipera gości do szatni. Jedenastkę wykorzystuje Przemysław Jakóbiaka. Niespełna sześć minut później Gregorowicz wychodzi sam na sam z bramkarzem gości i zostaje podcięty przed samym polem karnym. Druga czerwień dla zawodnika  Konstancina. Rzut wolny bardzo dobrze wykonuje Gregorowicz i podwyższa wynik na 3-0. Goście grając w 9 zdobywają gola kontaktowego w 78min.