Aktualności, Sport

Mszczonowianki zagrały dla Natalki

W minioną sobotę nasza żeńska drużyna, która na co dzień występuje w IV lidze kobiet wzięła udział w „Charytatywnym Amatorskim Turnieju Halowej Piłki Nożnej” dla Natalki Kostrzewy!

Cały dzień grania, a cała pula, zarówno z wpisowego jak i z licznych licytacji przeznaczona zostanie na leczenie Natalki. Wpisowe do turnieju wynosiło 500 zł.

Dziewczynka jest chora na nowotwór mózgu – glejaka IV stopnia. Rodzice starają się o leczenie za granicą, bo w Polsce nie dostali żadnych szans. Natalka jest podopieczną Fundacji Nasze Dzieci oraz „Z Miłości do Dziecka”

– W takim turnieju wynik schodzi zdecydowanie na dalszy plan . Cieszymy się ,że poprzez sport jesteśmy w stanie komuś pomóc. Jesteśmy również dumne ,że jako jedyny żeński zespół wraz z pomocą trenera Bartka Czarneckiego mogliśmy wziąć udział w tak szczytnym celu – powiedziała Klaudia Choła.

W turnieju wzięło udział 24 drużyny podzielone na 3 grupy. Żeński zespół Mszczonowianki wystąpił w grupie A , gdzie odnotował dwa remisy oraz 3 porażki.

Skład Mszczonowianki:

-Klaudia Choła

-Karolina Leśniewska

-Natalia Kozłowska

-Patrycja Motylińska

-Emilia Wiesion

-Kinga Domańska

-Dominika Grabowska

-Martyna Kosowska

-Magdalena Czarnecka

-Paulina Grzybowska

-Bartłomiej Czarnecki