Aktualności

SUKCESY MSZCZONOWSKICH CHEERLEADEREK NA MISTRZOSTWACH POLSKI W CHORZOWIE

Już po raz kolejny cheerleaderki trenujące przy Stowarzyszeniu Kultury Fizycznej FRESH w Mszczonowie wzięły udział w Mistrzostwach Polski Cheerleaders w Chorzowie.

W tegorocznych mistrzostwach uczestniczyło ponad 2 tysiące zawodników. W ciągu trzech dni od 21 do 23 kwietnia 2018r. na arenie Hali MOSiR w Chorzowie rywalizowało 150 zespołów i 54 dywizje taneczne, które oceniało 30 sędziów z czterech krajów.

Choreografie zostały przedstawione w trzech dywizjach: Cheer, Cheer Dance oraz Pom Dance. Rozpiętość wiekowa była znaczna, najmłodsza uczestniczka miała 4 lata, najstarsza 74 lata.

Podczas zawodów Mszczonów reprezentowały trzy grupy taneczne Fresh, Fresh Junior i Fresh Dance.

W niedzielę wystąpiła formacja Fresh, która swoim występem wywalczyła sobie miejsce w finale.

W poniedziałkowym show zobaczyliśmy grupę Fresh Junior i Fresh Dance. Świetnie dopracowana choreografia, ciężka praca dziewczyn i trenerek, a w rezultacie bardzo udane występy dały upragnione mistrzowskie medale. Brąz dla młodszych, srebro dla starszych.

Przed mszczonowskimi cheerleaderkami jeszcze zawody w Grodzisku Mazowieckim, Łukowie oraz Mrozach. Potem upragnione wakacje i odpoczynek, ale jedynie od nauki, bo w sierpniu dziewczęta wyjeżdżają na obóz taneczno – gimnastyczny, gdzie będą trenowały 2, 3 razy dziennie, klasykę, cheerleaders oraz jazz. Będą miały również zajęcia z akrobatyki sportowej. Do tego oczywiście basen, kręgle, dyskoteki, gry i zabawy ruchowe i wiele innych aktywności ruchowych.

Gratulujemy tancerkom i trenerom osiągniętych w tym sezonie sukcesów, życzymy udanego, zbliżającego się letniego wypoczynku i oczekujemy niecierpliwie kolejnego sportowego sezonu.

Jednocześnie Zarząd Stowarzyszenia pragnie przekazać serdeczne podziękowania wszystkim darczyńcom i sympatykom, którzy wspierają i propagują działalność sportową licząc, że współpraca będzie się dalej rozwijała. Tak wspaniałe sukcesy wymagają niestety również dużych nakładów finansowych jak np. pokrycie kosztów transportu na turnieje, wymianę zużytych pomponów czy uszycie strojów dla tancerek, dlatego wszystkich tych z Państwa, którzy chcieliby wesprzeć tę sportową rodzinę Zarząd Stowarzyszenia serdecznie zaprasza do współpracy.

Kontakt: skf.fresh@gmail.com lub tel. 794 155 387, 604 272 439