Sport

Porażka z liderem

W 8 kolejce ligowej w Grodzisku Mazowieckim graliśmy z liderem tabeli Pogonią. Rywal do tej pory wygrał wszystkie 7 rozegranych spotkań. Początek meczu należał do rywali, którzy w 7 minucie wykorzystali jeden z naszych indywidualnych błędów i wyszli na prowadzenie. Po niespełna 10 minutach był już remis. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego strzałem głową wyrównał Czarek Majchrzak. Po tej bramce mecz się wyrównał. W końcówce pierwszej połowy kontuzji uległ Tony Chukwuemeka i po jego zejściu z boiska w nasze szeregi wkradło się trochę nerwowości. Jednak na przerwę schodzilismy przy wyniku 1-1.
Pierwsze 20 minut to dobra gra naszego zespołu i 2 dogodne sytuacje do objęcia prowadzenia. Niestety w 65 minucie fatalny błąd popełnił sędzia, który nie podyktował faulu na Patryku Czarneckim dla nas tylko….. przyznał rzut wolny Pogoni. Z tego rzutu wolnego drugą swoją bramkę w meczu zdobył Szymański i przegrywalismy 1-2. Po stracie bramki wyborna sytuację na wyrównanie miał Majchrzak, który w sytuacji sam na sam z bramkarzem przeniósł piłkę nad poprzeczką. Po tej sytuacji inicjatywę przejął zespół gospodarzy co udokumentowal bramką na 3-1 w 80 minucie.
Pogoń GM – Mszczonowianka 3-1 (1-1)
Szymański 7, 65, Pieczynski 80 – Majchrzak 16
Mszczonowianka: Paduch – Oglozinski, Chukwuemeka (40′ Czarnecki), Marciniak, Gruszczynski (88′ Czeremuzynski) – Wójcik, Janik, Pociech (70′ Białek), Dylewski (81′ Jadacki Filip), Majchrzak (88′ Samoraj) – Cudny