Społeczne, Aktualności

Gdzie głosować?

W najbliższych wyborach samorządowych, które odbędą się 21 października, wyborcy będą mieli do dyspozycji 14 lokali wyborczych. Poniżej przedstawiamy adresy poszczególnych lokal wyborczych przypisanych do okręgów wyborczych oraz zakresy poszczególnych okręgów. Według danych Państwowej Komisji Wyborczej w gminie Mszczonów jest 11 318 mieszkańców, z których 9 039 jest uprawnionych do głosowania. Zachęcamy do udziału w wyborach.

Obwód nr 1

Ulice: Sienkiewicza bez 49, Nowy Rynek, Kilińskiego, Zarzeczna, Opłotki, Traugutta, 3 Maja,  Narutowicza, Krzywa, Grójecka numery nieparzyste od 1 do 51 i parzyste od 2 do 68, Warszawska numery nieparzyste od 1 do 27 i parzyste od 10 do 28, Cmentarna, Łąkowa

Dostosowany dla osób niepełnosprawnych

Lokal wyborczy – Urząd Miejski, Plac Piłsudskiego 1, Mszczonów

 

Obwód nr 2

Ulice: Ługowa, Maklakiewicza, Tańskiego, Zarachowicza, Dworcowa od nr 18 do 45, Grójecka numery nieparzyste od 53 i parzyste od 72, Krótka, Towarowa, Olchowa, Rolnicza, Pogorzałki, Wschodnia od ul. Grójeckiej do Tarczyńskiej, Cicha, Niesiołowskiego, Zapieckowa, Działkowa, Logistyki, Generała Maczka, Generała Sikorskiego, Generała Andersa, Generała Grota Roweckiego, Szarych Szeregów

Niedostosowany dla osób niepełnosprawnych

Lokal wyborczy – Liceum Ogólnokształcące, ul. Maklakiewicza 18, Mszczonów

 

Obwód nr 3

Ulice: Piekarska, Rawska, Księcia Poniatowskiego numery nieparzyste od 1 do 7 i parzyste od 6 do 16, Kościuszki, Żyrardowska, Fabryczna, Kościelna, Grunwaldu, Królowej Jadwigi, Józefpolska, Nowa, Skierniewicka, Władysława Jagiełły, Kazimierza Wielkiego, Księcia Ziemowita, Młynarska, Wierzbowa, Racławicka, Mariana Korpusa, Strzelców Kaniowskich, Księdza Władysława Gołędowskiego, Pułkownika Wincentego Wnuka

Dostosowany dla osób niepełnosprawnych

Lokal wyborczy – Gminne Centrum Informacji, ul. Żyrardowska 4, Mszczonów

 

Obwód nr 4

Ulice: Tysiąclecia 2, 4, Dworcowa 1, 3, 4, 8, Tarczyńska 10/16 i 18, Sinkiewicza 49

Niedostosowany dla osób niepełnosprawnych

Lokal wyborczy – Spółdzielnia Mieszkaniowa, ul. Dworcowa 1, Mszczonów

 

Obwód nr 5

Ulice: Jeżynowa, Północna 2, 4, 6, 8, 10, 12, Malinowa 11 i 12

Dostosowany dla osób niepełnosprawnych

Lokal wyborczy – Mszczonowski Ośrodek Kultury, ul. Warszawska 33, Mszczonów

 

Obwód nr 6

Ulice: Północna 6a, 8a, 14, 16, 18, 20, 20A, 26, 28, Brzoskwiniowa

Niedostosowany dla osób niepełnosprawnych

Lokal wyborczy – Mszczonowski Ośrodek Kultury – Sala Klubowa, ul. Warszawska 33, Mszczonów

 

Obwód nr 7

Ulice: Tarczyńska bez 10/16 i 18, Malinowa bez nr 11 i 12, Storczyków, Wierzejskiego, Wrzosowa, Jaśminowa, Spółdzielcza, Różana, Konwaliowa, Armii Krajowej, Wschodnia od ul. Spółdzielczej do ul. Tarczyńskiej, Morelowa, Szarotki, Wiśniowa, Wiejska

Niedostosowany dla osób niepełnosprawnych

Lokal wyborczy – Miejskie Przedszkole, ul. Tarczyńska 28, Mszczonów

 

Obwód nr 8

Ulice: Spokojna, Szkolna, Warszawska numery nieparzyste od 29b i parzyste od 32, Wschodnia od ul. Warszawskiej do ul. Spółdzielczej, Kwiatowa, Targowa, Czereśniowa, Graniczna, Bagno, Boczna, Dojazd, Polna, Księcia Poniatowskiego numery nieparzyste od 9 i parzyste od 18, Sportowa, Gimnazjalna, Zacisze, Termalna, Keramzytowa

Dostosowany dla osób niepełnosprawnych

Lokal wyborczy – Szkoła Podstawowa, ul. Warszawska 27, Mszczonów

 

Obwód nr 9

Sołectwa: Grabce Józefpolskie (wieś: Grabce Józefpolskie), Grabce-Towarzystwo (wsie: Grabce-Towarzystwo, Grabce Wręckie, Wólka Wręcka, Długowizna), Świnice (wsie: Świnice, Marków-Świnice), Marków-Towarzystwo (wsie: Marków-Towarzystwo, Czekaj, Lublinów), Wręcza (wieś: Wręcza), Olszówka-Nowy Dworek (wsie: Olszówka, Nowy Dworek)

Niedostosowany dla osób niepełnosprawnych

Lokal wyborczy – Izba Pamięci Rodziny Maklakiewiczów, ul. Kościuszki 1, Mszczonów

 

Obwód nr 10

Sołectwa: Gurba (wsie: Gurba, Zdzieszyn, Szeligi), Gąba (wieś: Gąba), Adamowice (wsie: Adamowice, Powązki), Piekarowo (wsie: Piekarowo, Michalin, Budy-Zasłona, Podlindowo), Piekary (wieś: Piekary), Lindów (wsie: Lindów, Huta Piekarska)

Dostosowany dla osób niepełnosprawnych

Lokal wyborczy – Szkoła Podstawowa, ul. Piekarska 47, Piekary

 

Obwód nr 11

Sołectwa: Osuchów (wsie: Osuchów, Dębiny Osuchowskie), Strzyże (wsie: Strzyże, Budy-Strzyże, Pieńki-Osuchowskie), Zimnice (wieś: Zimnice), Kowiesy (wsie: Kowiesy, Kowiesowo)

Dostosowany dla osób niepełnosprawnych

Lokal wyborczy – Szkoła Podstawowa, ul. Szkolna 1, Osuchów

 

Obwód nr 12

Sołectwa: Bobrowce (wieś: Bobrowce), Janówek (wsie: Janówek, Nowe Poręby), Pawłowice (wsie: Pawłowice, Olszewek, Małachowszczyzna), Suszeniec (wsie: Suszeniec, Edwardowo), Wygnanka (wieś: Wygnanka)

Niedostosowany dla osób niepełnosprawnych

Lokal wyborczy – Szkoła Podstawowa, ul. Mszczonowska 5, Bobrowce

 

Obwód nr 13

Sołectwa: Badowo-Dańki (wieś: Badowo-Dańki), Badowo-Mściska (wieś: Badowo-Mściska), Ciemno-Gnojna (wsie: Ciemno-Gnojna, Kaczków, Pogorzałki), Kamionka (wsie: Kamionka, Adamówek), Badów Górny (wieś: Badów Górny), Sosnowica (wieś: Sosnowica), Wymysłów (wieś: Wymysłów)

Dostosowany dla osób niepełnosprawnych

Lokal wyborczy – Zespół Szkół, ul. Ługowa 13, Mszczonów

 

Obwód nr 14

Sołectwa: Lutkówka (wieś: Lutkówka), Marianka (wsie: Marianka, Bronisławów, Pieńki-Strzyże, Władysławów), Nosy-Poniatki (wsie: Nosy-Poniatki, Bronisławka), Zbiroża (wsie: Zbiroża, Dwórzno), Zimna Woda (wsie: Zimna Woda, Tłumy, Lutkówka Druga, Chudolipie), Lutkówka-Kolonia (wieś: Lutkówka-Kolonia)

Niedostosowany dla osób niepełnosprawnych

Lokal wyborczy – Szkoła Podstawowa, ul. Szkolna 1, Lutkówka