Aktualności, Wydarzenia

Wyniki wyborów samorządowych 2018 w gminie Mszczonów

Wybory Burmistrza Mszczonowa:

1. Roman Krzysztof Grzejszczak (lat 47), 1485 głosów (32,08%)
KWW NIEZALEŻNE FORUM MIESZKAŃCÓW GMINY MSZCZONÓW
2. Józef Grzegorz Kurek (lat 65), 3144 głosy (67,92%)
KWW FORUM SAMORZĄDOWE MSZCZONÓW

Wybory do Rady Miejskiej w Mszczonowie:

Okręg nr 1
Ulice: Sienkiewicza bez 49, Nowy Rynek, Kilińskiego, Zarzeczna, Opłotki, Traugutta, 3 Maja, Narutowicza, Krzywa, Grójecka numery nieparzyste od 1 do 51 i parzyste od 2 do 68, Warszawska numery nieparzyste od 1 do 27 i parzyste od 10 do 28, Cmentarna, Łąkowa
Kandydaci:
1. Damian Sołtyk (lat 27), 106 głosy (31,33%)
KWW NIEZALEŻNE FORUM MIESZKAŃCÓW GMINY MSZCZONÓW
2. Łukasz Koperski (lat 57), 228 głosów (68,67%)
KWW FORUM SAMORZĄDOWE MSZCZONÓW

Okręg nr 2
Ulice: Ługowa, Maklakiewicza, Tańskiego, Zarachowicza, Dworcowa od Nr 18 do nr 45, Grójecka numery nieparzyste od 53 i parzyste od 72, Krótka, Towarowa, Olchowa, Rolnicza, Pogorzałki, Wschodnia od ul. Grójeckiej do Tarczyńskiej, Cicha, Niesiołowskiego, Zapieckowa, Działkowa, Logistyki, Generała Maczka, Generała Sikorskiego, Generała Andersa, Generała Grota Roweckiego, Szarych Szeregów
Kandydaci:
1. Robert Paweł Czyżewicz (45 lat), 75 głosów (20,89%)
KWW NIEZALEŻNE FORUM MIESZKAŃCÓW GMINY MSZCZONÓW
2. Mirosław Michał Wirowski (60 lat), 172 głosy (47,91%)
KWW FORUM SAMORZĄDOWE MSZCZONÓW

3. Grzegorz Żółtowski (44 lata), 112 głosów (31,20%)
KWW WYBORCÓW GRZEGORZA ŻÓŁTOWSKIEGO

Okręg nr 3
Ulice: Piekarska, Rawska, Księcia Poniatowskiego numery nieparzyste od 1 do 7 i parzyste od 6 do 16, Kościuszki, Żyrardowska, Fabryczna, Kościelna, Grunwaldu, Królowej Jadwigi, Józefpolska, Nowa, Skierniewicka, Władysława Jagiełły, Kazimierza Wielkiego, Księcia Ziemowita, Młynarska, Wierzbowa, Racławicka, Mariana Korpusa, Strzelców Kaniowskich, Księdza Władysława Gołędowskiego, Pułkownika Wincentego Wnuka
Kandydaci:
1. Andrzej Zieliński (61 lat), 182 głosy (43,13%)
KWW NIEZALEŻNE FORUM MIESZKAŃCÓW GMINY MSZCZONÓW
2. Tomasz Piotr Chyła (53 lata), 240 głosów (56,87%)
KWW FORUM SAMORZĄDOWE MSZCZONÓW

Okręg nr 4
Ulice: Tysiąclecia 2, Dworcowa 1, Tarczyńska 10/16, Tarczyńska 18
Kandydaci:
1. Marcin Wójtowicz (22 lata), 83 głosy (35,17%)
KWW NIEZALEŻNE FORUM MIESZKAŃCÓW GMINY MSZCZONÓW
2. Ryszard Stusiński (74 lata), 153 głosy (64,83%)
KWW FORUM SAMORZĄDOWE MSZCZONÓW

Okręg nr 5
Ulice: Dworcowa 3, 4, 8, Sienkiewicza 49, Tysiąclecia 4
Kandydaci:
1. Jolanta Bogusława Matyjek (63 lata), 53 głosy (25,24%)
KWW NIEZALEŻNE FORUM MIESZKAŃCÓW GMINY MSZCZONÓW
2. Krzysztof Krawczyk (62 lata), 157 głosów (74,76%)
KWW MIESZKAŃCÓW SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ

Okręg nr 6
Ulice: Jeżynowa, Północna 2, 4, 6, 8, 10, 12, Malinowa 11 i 12
Kandydaci:
1. Aneta Agnieszka Kędziora (44 lata), 105 głosów (32,31%)
KWW NIEZALEŻNE FORUM MIESZKAŃCÓW GMINY MSZCZONÓW
2. Barbara Bożena Gryglewska (71 lat), 220 głosów (67,69%)
KWW FORUM SAMORZĄDOWE MSZCZONÓW

Okręg nr 7
Ulice: Północna 6a, 8a, 14, 16, 18, 20, 20A, 26, 28, Brzoskwiniowa
Kandydaci:
1. Paweł Kłosiewicz (50 lat), 90 głosów (32,61%)
KWW NIEZALEŻNE FORUM MIESZKAŃCÓW GMINY MSZCZONÓW
2. Robert Głąbiński (49 lat), 159 głosów (57,61%)
KWW FORUM SAMORZĄDOWE MSZCZONÓW

3. Marek Aleksander Czerniakowski (68 lat), 27 głosów (9,78%)
KWW MSZCZONOWA MARCINA WÓJTOWICZA

Okręg nr 8
Ulice: Tarczyńska bez nr 10/16 i bez 18, Malinowa bez 11 i 12, Storczyków, Wierzejskiego, Wrzosowa, Jaśminowa, Spółdzielcza, Różana, Konwaliowa, Armii Krajowej, Wschodnia od ul. Spółdzielczej do ul. Tarczyńskiej, Morelowa, Szarotki, Wiśniowa, Wiejska
Kandydaci:
1. Krystyna Ewa Dropińska (66 lat), 95 głosów (37,70%)
KWW NIEZALEŻNE FORUM MIESZKAŃCÓW GMINY MSZCZONÓW
2. Łukasz Waldemar Suski (59 lat), 157 głosów (62,30%)
KWW FORUM SAMORZĄDOWE MSZCZONÓW

Okręg nr 9
Ulice: Spokojna, Szkolna, Warszawska numery nieparzyste od 29b i parzyste od 32, Wschodnia od ul. Warszawskiej do ul. Spółdzielczej, Kwiatowa, Targowa, Czereśniowa, Graniczna, Bagno, Boczna, Dojazd, Polna, Księcia Poniatowskiego numery nieparzyste od 9 i parzyste od 18, Sportowa, Gimnazjalna, Zacisze, Termalna, Keramzytowa
Kandydaci:
1. Andrzej Zawadzki (40 lat), 77 głosów (23,99%)
KWW NIEZALEŻNE FORUM MIESZKAŃCÓW GMINY MSZCZONÓW
2. Marek Stanisław Baumel (55 lat), 244 głosy (76,01%)
KWW FORUM SAMORZĄDOWE MSZCZONÓW

Okręg nr 10
Sołectwa: Grabce Józefpolskie (wieś: Grabce Józefpolskie), Grabce-Towarzystwo (wsie: Grabce-Towarzystwo, Grabce Wręckie, Wólka Wręcka, Długowizna), Świnice (wsie: Świnice, Marków-Świnice), Marków-Towarzystwo (wsie: Marków-Towarzystwo, Czekaj, Lublinów), Wręcza (wieś: Wręcza), Olszówka-Nowy Dworek (wsie: Olszówka, Nowy Dworek)
Kandydaci:
1. Maria Wanda Moskalik (60 lat), 111 głosów (35,13%)
KWW NIEZALEŻNE FORUM MIESZKAŃCÓW GMINY MSZCZONÓW
2. Andrzej Osial (45 lat), 205 głosów (64,87%)
KWW FORUM SAMORZĄDOWE MSZCZONÓW

Okręg nr 11
Sołectwa: Gurba (wsie: Gurba, Zdzieszyn, Szeligi), Gąba (wieś: Gąba), Adamowice (wsie: Adamowice, Powązki), Piekarowo (wsie: Piekarowo, Michalin, Budy-Zasłona, Podlindowo), Piekary (wieś: Piekary), Lindów (wsie: Lindów, Huta Piekarska)
Kandydaci:
1. Dariusz Adam Olesiński (56 lat), 208 głosów (61,18%)
KWW FORUM SAMORZĄDOWE MSZCZONÓW

2. Marcin Mateusz Wieszczycki (27 lat), 132 głosy (38,82%)
KWW WYBORCÓW MARCINA WIESZCZYCKIEGO

Okręg nr 12
Sołectwa: Osuchów (wsie: Osuchów, Dębiny Osuchowskie), Strzyże (wsie: Strzyże, Budy-Strzyże, Pieńki Osuchowskie), Zimnice (wieś: Zimnice), Kowiesy (wsie: Kowiesy, Kowiesowo)
Kandydaci:
1. Anna Maria Moskalik (37 lat), 52 głosy (18,71%)
KWW NIEZALEŻNE FORUM MIESZKAŃCÓW GMINY MSZCZONÓW
2. Marek Andrzej Zientek (66 lat), 226 głosów (81,29%)
KWW FORUM SAMORZĄDOWE MSZCZONÓW

Okręg nr 13
Sołectwa: Bobrowce (wieś: Bobrowce), Janówek (wsie: Janówek, Nowe Poręby), Pawłowice (wsie: Pawłowice, Olszewek, Małachowszczyzna), Suszeniec (wsie: Suszeniec, Edwardowo), Wygnanka (wieś: Wygnanka)
Kandydaci:
1. Dorota Kaźmierczak (33 lata), brak kontrkandydata (100%)
KWW FORUM SAMORZĄDOWE MSZCZONÓW

Okręg nr 14
Sołectwa: Badowo-Dańki (wieś: Badowo-Dańki), Badowo-Mściska (wieś: Badowo-Mściska), Ciemno-Gnojna (wsie: Ciemno-Gnojna, Kaczków, Pogorzałki), Kamionka (wsie: Kamionka, Adamówek), Badów Górny (wieś: Badów Górny), Sosnowica (wieś: Sosnowica), Wymysłów (wieś: Wymysłów)
Kandydaci:
1. Krzysztof Maciej Strzelecki (45 lat), 39 głosów (10,99%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2. Dąbrowski Szymon (62 lata), 105 głosów (29,58%)
KWW NIEZALEŻNE FORUM MIESZKAŃCÓW GMINY MSZCZONÓW
3. Katarzyna Irena Ciećwierska (50 lat), 211 głosów (59,44%)
KWW FORUM SAMORZĄDOWE MSZCZONÓW

Okręg nr 15
Sołectwa: Lutkówka (wieś: Lutkówka), Marianka (wsie: Marianka, Bronisławów, Pieńki-Strzyże, Władysławów), Nosy-Poniatki (wsie: Nosy-Poniatki, Bronisławka), Zbiroża (wsie: Zbiroża, Dwórzno), Zimna Woda (wsie: Zimna Woda, Tłumy, Lutkówka Druga, Chudolipie), Lutkówka-Kolonia (wieś: Lutkówka-Kolonia)
Kandydaci:
1. Łukasz Strojek (30 lat), 156 głosów (47,85%)
KWW NIEZALEŻNE FORUM MIESZKAŃCÓW GMINY MSZCZONÓW
2. Andrzej Osiński (57 lat), 158 głosów (48,47%)
KWW FORUM SAMORZĄDOWE MSZCZONÓW
3. Jan Jacek Boczkowski (73 lata), 12 głosów (3,68%)
KWW „RÓWNOŚĆ I POROZUMIENIE”